Google Reklamları

google reklam

Arama Ağı Reklamları

Google Aramalarında üst sıralarda yerinizi alın! Google’da arama yapan potansiyel müşterileriniz, sizin sunduğunuz ürün veya hizmetleri aradıkları anda doğru anahtar kelime optimizasyonu ile hemen karşılarına çıkın! 

Görüntülü (Banner) Reklamlar

Haber Siteleri, Portallar ve Banner Reklam alan birçok sitede reklamınız görünsün! Özellikle sektörünüz ile ilgili hedeflediğiniz içerik sitelerinde reklam vermek istiyorsanız kitlelere kreatif olarak sunabileceğiniz en doğru reklam yöntemi.

YouTube Reklamları

Milyarlarca kullanıcıya bir tıkla ulaşmak artık çok kolay! En yüksek etkileşim oranına sahip YouTube reklamları ile ürün ve hizmetlerinizi rakiplerinizin videoları içinde veya arama sonuçlarında sunabilirsiniz.

Mobil Reklamlar

Türkiye’de ve dünyada akıllı telefon kullanmayan insan neredeyse kalmadı bunula beraber akıllı telefon kullanıcılarının tamamına yakını mobil internet kullanmakta. 

Mobil İnternet Reklamları ile cep telefonu kullanıcısı potansiyel müşterilerinize, Lokasyon Bazlı, İlgi Alanı odaklı reklamlarınızı gösterebilirsiniz. Google, Instagram, Facebook ve Youtube Reklamları vb.

Yeniden Pazarlama Reklamları

Potansiyel müşteriniz web sitenizi ziyaret etti ve sitenizden çıktı. Daha sonra reklam alanı olan bir siteyi ziyaret etti ve o sitede reklam alanlarında sizin reklamlarınızı görmeye devam etti. Bu durumu neredeyse herkes yaşıyor ve “nasıl yapıyorlar bunu?” diye büyük bir merak içerisinde.

google reklam

Bizimle Çalışın

Firmanız için en doğru çözümleri size sunmamız için teklif alın.

Bizi Takip Edin!

Google Reklamları
Başa dön