Asansör Sektörüne Özel Web Sitesi

SADECE
499 TL’den
başlayan fiyatlarla!

Hemen Web Siteniz Olsun!

Firmanız için en doğru web sitesi çözümü 30 dakikada hazır.

Teknoloji çağında firmanızın hâlâ bir web sitesi yok mu? ReklamV hazır web sitesi ile size 30 dk web sitesi sunuyor. Herkesin hazır web sitesi olmalı ilkesiyle yola çıktık. Asansör sektöründe web sitesi çok büyük bir rol oynamakta fakat Google aramalarından anlaşılana göre (‘asansör firma sitesi yaptırmak’, ‘asansör sitesi yaptırmak ‘, ‘asansör web sitesi nasıl yaptırılır ‘,’ asansör internet sitesi ‘gibi aramalar) asansör firmaları web sitelerini yaptırmak için izleyecekleri yollar ve başvuracakları yerler konusunda kararsız ve yeterli bilgi sahibi değil. Reklam V bugüne kadar birçok asansör firmasına web site yapım hizmeti verdi, bu hizmetlerin getirisi olarak asansör firma web sitesi yapımında asansör firmalarının ve asansör sektörünün ihtiyaçlarını defalarca baştan sona analiz ettik, sürekli yeni çözümler ürettik. Çalıştığımız her asansör firmasına özel tasarımlarda geliştirdik.

Web Sitesi Asansör Sektöründe Neden Bu Kadar Önemli?

Web sitesi her sektör için önemlidir, bu su götürmez bir gerçek fakat asansör firmaları için web sitesi kârlılıkla doğrudan ilişkidir, asansör firmaları kendilerini daha fazla ve daha doğru tanıtmak için görsel bir alan sunmalıdırlar, çünkü asansör yaptırmak isteyen kurumlar, konutlar ya da insanlar için asansörün kalitesi kadar güzel görünmesi de bir ihtiyaçtır. Asansör web siteleri de size kabinleri, tavan modellerini, taban modellerini, laminantları, asansör butonlarını, kapı seçeneklerini (otomatik kapı, çarpma kapı vb.), kaplamaları ve hatta makine motorları dahi sergilemeniz için size sanal bir sergi alanı ya da mağaza sunuyor. Günümüzde insanlar bir şey alacakları zaman mağazaları dolaşmak yerine önce internetten web sitelerini gezerek ürünleri inceliyor ve seçeneklerini minimuma indirgiyor böylece zamandan tasarruf ediyorlar, siz de firmanıza bir web sitesiyle internet dünyasında müşterilerinizle buluşun ve kabinlerinizden tavan modellerinize kadar tüm ürünlerinizi müşterileriniz mağazanıza/fabrikanıza gelmeden inceleme imkânı sunarak rakiplerinizin önüne geçin.

ReklamV’nin Asansör Web Site Hizmeti Neler Barındırıyor

ReklamV verdiği tüm hizmetlerde olduğu gibi asansör web site hizmetinde de müşteri memnuniyeti sağlamak için maksimum özveriyle çalışıyor. Sunduğumuz Asansör web sitenizi tamamen kullanıcı dostu ara yüzle ve responsive (mobil ve tablet uyumlu) olarak geliştiriyoruz. Site yönetim panelini ise asgari seviyede bilgisayar kullanabilen herkes kullanabileceği şekilde tasarlıyor ve geliştiriyoruz. Böylece asansör web site hizmeti alan herkes kolayca yönetim panelini kullanabilecek. Tamamıyla SEO (arama motoru optimizasyonu) uyumlu bir altyapıyla geliştirdiğimiz web sitenizle arama sonuçlarında üst sıralarda olmanız çok kolay.

Neler Yaptık?

Hizmetlerimiz

Web Tasarım

Dijital dünyada etki bırakmanız için sitenizin her cihaza uyumlu bir şekilde güncel ve popüler teknolojiler ile tasarlıyoruz.

Web Yazılım

Tamamen kullanıcı dostu bir ara yüzle geliştirdiğimiz sitenizi bilgisayar kullanabilen herkesin yönetebileceği şekilde hazırlıyoruz.

SEO Hizmeti

Arama motoru değerlendirmelerinizi yapıyoruz ve sizi rakiplerinizden bir adım öne geçirmek ve bilinirliğinizi artırmak için çalışma yapıyoruz.

Google Reklamları

Firmanızı yükseklere çıkartırken herkesin kullandığı mecralarda gönlünüzce reklam çalışmalarınız yapıyoruz.

Müşterilerimiz Ne Demiş?

Alanlarında son derece uzman bir kadrodan oluşan reklam ajansı olmasının yanında çalışanlarının yetkinliği ve güler yüzlülüğü de yaptıkları işlere harika bir biçimde yansıyor.
Mustafa KARASAKAL
Yönetim Kurulu Başkanı
Hizmetleri mükemmel. İlgili, Alakalı, genç ve dinamik bu ekibi tebrik ediyorum. Birçok firma ile görüştüm ama benim paramı kendi paraları, benim işimi kendi işleri gibi düşünüp minimum Maliyet ve maximum performansı yakalamamı sağladıkları için teşekkür ederim.
Yavuz Akay
Teknik Öğretmen
0 +
Mutlu Müşteri
0
Kişilik Uzman Ekip
0 +
Yıllık Deneyim
0 +
Özel Yazılım

Herkesin Web Sitesi Olmalı...

Reklam V olarak, “çağımızda herkesin web sitesi olmalı” mottosuyla yola çıktık. Alanında uzman ekibimizle, sizin ihtiyaçlarınıza odaklı olarak farklı çözümler sunar. Firmanızın web tasarımını yaparken ihtiyaçlarınızı iyi analiz eder, hassasiyet ve beklentilerinizi dikkate alırız.

Son Yazılarımız

Bizi Takip Edin!

Başa dön